İstanbul Cam Filmi Uygulaması

İstanbul Cam Filmi Uygulaması

İstanbul araba cam filmi malzemelerinin araçlara takılmasında asıl amaç estetiklik gibi gözükse de olayın aslı öyle değildir. Araçlara takılan bu filmlerin estetikliğin yanı sıra sürücülere sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Polyster malzemesinden oluşan bu malzeme araçlara üst düzey koruma özelliği kazandırmaktadır. Korumanın yanı sıra çizilmezlik, renklendirme ve güvenli yapışkanlık cam filmin diğer özelliklerindendir. Bunların yanı filmlerin diğer avantajlarını aşağıdan maddeler halinde incelebilirsiniz.

İstanbul Araba Cam Filmi Avantajları

-Trafikte yaşanan trafik hakimiyeti düşüklüğü sorunu takılan cam film ile ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda cam filmler ışığı kırıp yansımaları azaltmaktadır.

-Araca yansıyan güneş ışığına cam filmler filtre yaparak ortamdaki ışık oranında azalma yaşanacaktır buda dolaylı yollardan yakıttan tasarruf edilmesini sağlayacaktır.

-Araç sahiplerine güven veren filmler arka taraf vuran güneş ışığının yoğunluğunu düşürerek arka tarafta başka araçların geldiğini rahatlıkla görebilmenizi sağlar.

-Yollarda yaşanan araç tacizi sorunu da böylelikle ortadan kalkacaktır.

-Araç içinde görülmesini istemediğiniz eşyalarınızın başkaları tarafından görülmemesini sağlar.

-Cam filmler güneş ışığında ve gece ışığında yaşanan kirliliği ortadan kaldırmaktadır.


İstanbul Araba Cam Filmlerinin Zararları Var Mıdır?

Aşırı ölçüde koyu yapılan İstanbul araba cam filmi dışarıdakilerin gözünde kötü bir izlenim bırakmaktadır. Kullanıcıların elinde olan bu durum aşırı abartıya kaçıldığında trafik memurlarının işlerini de zora sokacaktır. Ayrıca diğer araç sahiplerinin gözünde de yasa dışı iş çevirme düşüncesi oluşturan bu duruma devlet de geçtiğimiz yıllarda el atmıştır. Bir zamanlar cam filmlerin yasal veya yasal olmaması durumu gündem olmuşken yapılan çalışmaların sonucunda cam filmlerin 1 numaralı olanları yasal olarak kabul edilmiştir. Bu numara haricindekilerin ise yasal olmadığı kanaatine varılmıştır.

Cam filmler sürücüler için görüşü değiştirdiği gibi birtakım iddialar öne sürülmüştür. Bu iddialar filmin yapılış malzemelerinin açıklanmasıyla beraber çürütülmüştür. Aynı zamanda film ön camlara çekilmediğinden dolayı da görüşü engellememektedir.Aracın içerisinde bulunan yan camlar ise güneş ışığını dışarıda bıraktığından dolayı sürücülere herhangi bir zarar vermemektedir.

+19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.