İstanbul Detaylı Araç Temizliği Uygulaması

İstanbul Detaylı Araç Temizliği Uygulaması

İstanbul detaylı araç temizliği yapan Gaye oto temizleme firmamız kullandığı antibakteriyel ürünleriyle araç içerisinde bulunan virüsleri ve bakterileri daha etkili bir şekilde temizlemektedir. Bu temizleme işlemi otomobili daha sağlığa elverişli bir hale getirecektir.

Firmamız öncelikle yüksek vakum gücüne sahip cihazlarını araç içine yerleştirerek araçta yer alan koltuk, halı, bagaj gibi alanları süpürüp temiz bir hale getirmektedir. Koltuk, halı, bagaj gibi alanların yanı sıra araçlarda yer alan paspaslarda bu işlemle temizlenmektedir. Bu temizleme işlemi sonrasında özel temizleyici bir ürün olan antibakteriyel ürünleriyle aracın içerisi dezenfekte edilerek daha temiz bir hale getirilmektedir. Bu işlemlerin yapılmasından sonra araç içerinde durulama işlemi geçilmektedir. Yapılan bu işlemlerde araç kirden tamamen arındırılmış olacaktır. Ayrıca İstanbul detaylı araç temizliği yapan firmamız ürün temizliği yaparken kullandığı antibakteriyel ürünleri mikropların neredeyse %99 unu öldürmektedir.

Bunların yanı sıra firmamıza ait olan leke çıkarıcı setleri de araç içerisinde temizlenmesi zor olan lekeleri daha kolay bir şekilde temizlenmektedir. Yapılan tüm işlemlerin sonucunda araç içerisindeki pis kokuların giderilmesi içinde özel kokular araç içerisine sıkılmaktadır. Böylelikle araç ilk günkü gibi temiz bir durumda olacaktır.

Yukarıda belirtilen işlemlerin aynısı bagaj içerisinde de uygulanmaktadır. Temizleme işlemi için sık kullandığımız anti bakteriyel temizleme ürünü araçda yer alan alanların rengini değiştirmemektedir. Renk değişimi yaşanmamasının yanı sıra araçlarda temizlenme sonucu yaşanan zedelenmelere karşıda ürün etkin performans göstermektedir. Bagajın yanı sıra ön torpido, direksiyon, ızgaralar, vites kolu kapılar gibi alanlara da aynı işlemler uygulanmaktadır. Camların içi ve dışı bu işlemin uygulandığı bir diğer alandır.

Temizleme ve kokuları giderme işlemleri yapıldıktan sonra son olarak aracın iç mekanı firmamız tarafından ozonlanır. Böylelikle araçta bulaşıcı hastalıkların yaşanmasının önüne geçilecektir. Bu işlemde yapıldıktan sonra son kez aracın içi dezenfekte edilip silinir. Araçları silerken firmamızın kullandığı tüm ürünler otomobil ve çevre dostu ürünlerdir. Bu ürünler otomobile ve çevreye zarar verememesinin yanı sıra insan sağlığını da kötü yönde etkilememektedir. Yabancı ülkelerde uzun uğraşlar sonucu hazırlanmış olan bu ürünler araçlarınızı temizlemede bir numaradır.

Arabanın iç kısmı tamamen deriden oluşması gibi durumlarda da özel deri temizleme ürünlerini kullanmaktayız. Bu ürünler derileri temizlemede etkin sonuçlar göstermektedir. Ayrıca tavanlarda da leke çıkartıcı ürünleri kullanan firmamız tavanları tabiri caizse yeni alınmış bir araca çevirmektedir. Temizliğin imandan geldiğinin farkında olan firmamızla sizlerde iletişime geçerek araçlarınızı tertemiz bir hale sokabilirsiniz.

+19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.