İstanbul Kaput Koruma Uygulaması

İstanbul Kaput Koruma Uygulaması

Araçlarda dış etkenlere en çok maruz kalan alanlar arasında kaput geliyor. Dış etkenlere yoğun miktarda maruz kalan kaputların bu sorundan en az yönde etkilenmesi için bir takım İstanbul kaput koruma yöntemlerinin alınması gereklidir. Kaputa takılan filmler bu yöntemlerin en önde gelenlerinden biridir. Genellikle 30 cm, 60 cm, 90 cm ve 122 cm boyutlarında işlemi yapılan bu film, aracı dış etkenlere karşı korumada bir numaralı yöntemdir. Ayrıca filmler aracın kaput dışındaki diğer alanlara da uygulanabilmektedir. Diğer parçalarla da bir bütün içerisinde çalışan bu film araçların kaportasının tamamına uygulanabilmektedir. Kaporta ve kaputun yanı sıra filmler çamurluklara ve aynalara da uygulanmaktadır.

Arabaların çizilmesi günümüz sorunlardan biridir. Bu çizilme durumları filmlerle beraber ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda kaporta da oluşacak boya akıntısı veya boya gitmesi durumları da filmlerle beraber ortadan kalkacaktır. Kullanıcılarına ciddi anlamda koruma özelliği sağlayan bu film neredeyse %100 oranında koruma sağlamaktadır.


İstanbul Kaput Koruma İşlemi Nasıl Yapılır?

-Araçta koruma işlemi için filmler tercih edilmektedir. Bu filmlerin kaputa uygulanması için gerekli ölçümlerin alınması gereklidir.

-Gerekli ölçüler alındıktan sonra film İstanbul kaput koruma için kaputun üzerin de var olan göçükler ve eziklikler ortadan kaldırılmaktadır.Bu işlem için özel aletler kullanılmaktadır.

-Filmin takılmasını engelleyen alanlar çıkarılmaktadır. İşlem bittikten sonra çıkarılan alanlar geri yerlerine monte edilmektedir.

-Profesyonel yıkma ürünleriyle boya yüzeylerinde var olan kirler ortadan kaldırılır.

-Özel sıvı ilaçları püskürtüldükten sonra kaplanacak olan alana film bırakılmaktadır.

-Ortama bırakılan film etrafa daha fazla yaydırılarak panelin güçlenmesi sağlanır.

-Yapılan tüm işlemlerin sonucunda bir süre beklenir bu bekleme süresi bittiğinde araç müşterilere tekrardan teslim edilir.

+19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.