Cam Filmi

Cam Filmi

Güneş ışınlarının araç içini dayanılmaz derecede sıcak hale getirdiğini hepimiz biliyoruz. Fakat cam filmiyle otomobilinizin serinliğini koruyabilirsiniz.

Yaz aylarında otomobilinizin içi güneşin yakıcı sıcağından etkilenir, aracınızı soğutmak için klimanızı tam kapasite çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Yola çıktığınızda gözünüzü alan parlak ışık, dikkati dağıtan tehlikeli bir duruma dönüşebilir.

Cam filmi araç içinin çok ısınmasını engelleyerek daha konforlu bir sürüş sunar.  Cam filminin yüzey sıcaklığını 1° c'ye kadar düşürebildiği kanıtlanmıştır. Güneşin zararlı UV ışınlarının %99'unu engeller,cildinizin zarar görmesini önler ve aracınızın iç donanımını renk solmasına ve çatlamaya karşı korur, ayrıca göz kamaştıran parlak ışığı önler.

Size ve  yolcularınıza ve eşyalarınıza gereken gizliliği sağlayan, açıktan koyuya çeşitli renkleri tercih edebilirsiniz .Daha  güvenli, daha serin ve daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar. Cam filmi, kapsamlı cilt koruma programının bir parçası olarak Uluslararası Cilt Kanseri Vakfı tarafından tavsiye edilir.

Diğer Hizmetler

+19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.