hakkimizda

Hakkımızda

AUTOWAX GAYE SİSTEMATİK OTO TEMİZLİK SERVİSİ;

500 m2 Kapalı alan içerisinde  faaliyet göstermekte olup, tecrübeli ve eğitim sertifkalı Uzman personelleri ile uzun yıllardır  Bağcılar ve Başakşehir’de İstanbul’a hizmet vermektedir.Her gün Profesyonelce yaptığımız ve bizim için sıradanlaşan bu işi aracınıza uyguladığımız da, aracınıza ilk gün ki gibi tutulacaksınız.

Sistemdeki tüm kimyasallar, DIN EN ISO 9001 kalite güvencesi altında geliştirilir ve üstün kimya teknolojisi ile Avrupa'da üretilmektedir. 
Autowax Gaye ; Teknisyenlerimiz uygulamalı ve teorik eğitim alarak, Teknik Eğitim Yeterlilik Sertifikasına sahiptirler. Uzman personelin yanısıra, Dünya çapında tanınan kimyasal ürünleriyle de hizmete devam eden Autowax , sadece kendi ürünleriyle müşterilerine servis sağlamaktadır.

Tüm sektörlerde olabileceği gibi bu konudada mutlaka yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan firmaların yanısıra, deneyimden ve gerçeklikten uzak yapay firmalar, markalar ve ürünler de piyasada yer almaktadır. Yaklaşık çeyrek asırlık bir deneyime sahip olan Gaye Otomotiv Autowax iş birliği ile Bağcılar ve Başakşehir’de müşterilerine hizmet vermektedir...

+19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.